MOLAS dovanų kortelė

PC MOLAS dovanų kortelė – ypatingoms akimirkoms kurti.

PC MOLAS dovanų kortelė, tai puiki dovana Jūsų artimiesiems, kolegoms, draugams, kurie galės greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes ar paslaugas PC MOLAS Kaune, K. Baršausko g.66 A bei  PC MOLAS Klaipėdoje, Taikos pr. 139 esančiose parduotuvėse ar paslaugų teikimo vietose.

DOVANŲ KORTELĖS ĮSIGIJIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 • PC MOLAS dovanų kortelę (toliau – Kortelė)  galite įsigyti „Gera dovana“ prekybinėje saloje arba saugiai, neišėję iš namų, internetu geradovana.lt/dovanu-kortele-molas.
 • Kortelė yra daugkartinio panaudojimo, todėl kol Kortelė galioja ir joje yra reikiamas pinigų likutis, ja atsiskaityti už pirkinius galima neribotą kiekį kartų. Pasirinkitoje vietoje gavėjas galės išleisti norimą pinigų sumą, o likutį bet kuriuo metu galės panaudoti kitoje, jam patogioje, prekybos vietoje.
 • Kortele galima atsiskaityti visose parduotuvėse, restoranuose ar pramogų vietose, išskyrus: Bonjour, BTA draudimas, Candy fun, Lietuvos paštas, Laikrodžių taisykla, Kamėja, kirpykla Junokė, Mano, Monelli, Max coffee,  Pasaulio gėlės, Prestige mode, Prezo kepyklėlė, Royal smoke, Raktų imperija, Riposo,  Sportsdirect.com, Sushi express, Splius, Top sport, Vynoteka. 
 • PIGU.LT parduotuvėje galite atsiskaityti tik už pardavėjo Pigu.lt prekes. Prekių pardavėjas nurodytas po kiekviena preke.
 • Taip pat Kortele negalima atsiskaityti už tabako ir alkoholio gaminius bei lošimo paslaugas.
 • Kortelės parduodamos/išduodamos pasirenkamos vertės nominalu, kurio sumą pirkėjas gali pasirinkti 0,01€ tikslumu, nuo mažiausios 10 € iki didžiausios 150 € sumos nominalo. Išskirtiniais atvejais (vykstant akcijoms ar pan.) gali būti išduotos kitų nestandartinių nominalų Kortelės.
 • Naujai įsigyta Kortelė galioja 6 (šešis) mėnesius nuo jos įsigijimo dienos.
 • Kortelėje esantį likutį bei likučio galiojimą galima sužinoti nuskaičius Kortelės QR kodą.
 • Kortelė nėra grąžinama ar keičiama į pinigus.
 • Jei prekės (-ių), už kurią (-as) atsiskaitoma Kortele, kaina yra didesnė nei Kortelės nominali vertė, trūkstamą sumą pirkėjas turi primokėti papildomai.
 • Jei prekės (-ių), už kurią (-as) atsiskaitoma Kortele, kaina yra mažesnė nei Kortelės nominali vertė, nuo Kortelės nuskaitoma tik prekei (-ėms) apmokėti reikalinga suma.
 • Partneris turi teisę nepriimti atsiskaitymui Kortelės, jei ši yra sugadinta, neįmanoma perskaityti/nuskaityti Kortelės identifikacinio numerio.

SVARBU! Įsigydami PC MOLAS daugkartinio atsiskaitymo dovanų kortelę patvirtinate, kad susipažinote su išsamiomis PC MOLAS dovanų kortelės taisyklėmis, su jomis sutinkate ir įsipareigojate jų laikytis.

Daugiau informacijos galite sužinoti tel.: + 370 699 01476 arba PC MOLAS informacijos centre. Informacijos centro  darbo laikas: I-VI 10:00-20:00, VII 10:00-19:00.

PAPILDOMOS PASLAUGOS IR PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

PASLAUGA

KAINA, Eur

PASTABOS

Kortelės galiojimo termino pratęsimas

1,45

Pratęsti Kortelę galima papildomam iki 6 (šešių) mėnesių terminui (skaičiuojant nuo pratęsimo dienos), bet ne ilgesniam nei 12 (dvylikos) mėnesių terminui nuo Kortelės pardavimo dienos.

Kortelės pakeitimas

1,45

Kai Kortelė yra sugadinta, tačiau ją identifikuoti yra įmanoma ar tiesiog to pageidauja teisėtas Kortelės turėtojas.

 

SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti