AISTRA

AISTRA

AISTRA - didžiausias erotinių prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje. AISTRA parduotuvės prekių asortimentas patenkins pačias drąsiausias Jūsų fantazijas, patyrusios pardavėjos, išlaikydamos konfidencialumą, padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias prekes ir taikys lanksčią nuolaidų sistemą. Palepinkite save ir savo partnerį (-ę) naujais pojūčiais!

Atveriame Jums sveiką ir malonų seksualinio gyvenimo džiaugsmą, kuriame negalioja jokie TABU. Norime, kad Jūs savo gyvenimą gyventumėte ne tik maloniai, bet ir sveikai, taip skatindami atverti savo fantazijos lobynus, kuriuose sukasi pačios nerealiausios svajonės, prie kurių išsipildymo prisidėsime ir mes – didžiausias erotinių prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje – Aistra.

Aistra parduotuvių asortimente rasite ne tik tradicines sekso prekes, bet ir seksualinės sveikatos prekes, kurios padės išspręsti tiek vyrus, tiek moteris kankinančias ir  intymias akimirkas gadinančias problemas - menką ar per didelį seksualinį susijaudinimą, priešlaikinę ejakuliaciją, potencijos ar lytinio potraukio sutrikimus. Taip pat padėsime pasiruošti meilės nakčiai ir nustebinti savo antrąją pusę seksualiu bei kokybišku apatiniu trikotažu ir intymiais aksesuarais. Bėdoje nepaliksime ir mergvakarių ar bernvakarių dalyvių, kurie mūsų parduotuvėse tikrai ras tai, kas taps jų šventės vinimi.

Atstovaujami prekių ženklai: Fun Factory, Lelo, Satisfyer, Svakom, Pjur, HOT, JOYdivision, Pasante, Durex, Egzo, Amor, Bathmate, Fleshlight, We-Vibe, FT London, Womanizer, Zado, Lux Fetish, Bad Kitty, You2toys, Adrien Lastic, Femintimate, Obsessive, Anais, YESforLOV, Bijoux Indiscrets ir kt.


SVARBI INFORMACIJA NUOMININKAMS!

Prašome pateikti apyvartas į PC MOLAS apyvartų sistemą paspaudus nuorodą čia.
Nuoširdžiai dėkojame!

Prašymas akcijoms Atsisiųsti
Prašymas inventorizacijai Atsisiųsti
Prašymas remonto darbams Atsisiųsti